Fitness klub Zdravíčko

Upozornění

K plné funkčnosti těchto stránek je vyžadován JavaScript. Zapněte si prosím JavaScript v nastavení Vašeho prohlížeče.

Varování: Některé součásti těchto stránek nemusí fungovat, protože Váš prohlížeč je zastaralý. Aktualizujte si prosím svůj prohlížeč. ×

Marta

I N S P I R A C E

Začal advent a co nevidět se přehoupneme do nového roku. A jako každý rok budeme opět odhodláni prožít ho aktivněji, lépe, zhubnout, přestat kouřit atd...

V Poděbradech cvičím aerobik od roku 1992 a za tu dobu jsem potkala spoustu zajímavých lidí. Z jejich životních cest a osudů jsem se naučila hledat inspiraci i energii.

Jednou z těchto inspirací je pro mě (a věřím, že může být i pro vás) paní Marta Nováková z Loučeně, které bude v příštím roce 75 let. K nám do Zdravíčka dojíždí na lekce jógy, zumby gold a portdebras. Je velice vitální, štíhlá a veškeré cvičení stíhá stejně dobře jako mnohdy o 2 generace mladší cvičenky. Na lekce přichází vždy usměvavá a připravená zasmát se svým nezdarům, je milá, přátelská a skromná. kromě cvičení v tělocvičně navíc denně vyráží na 10km procházky se svojí kokršpanělkou Betty.

A tady je její životní recept (po kterém zaručeně nepřiberete):
Jako mladá jsem stihla vedle studia a práce ve školství i zpívat v chrámovém sboru, s tanečním orchestrem a také se skupinou tradičního jazzu. Ráda jsem cvičila v Sokole, dělala lehkou atletiku, hrála volejbal a basket, jezdila na kanoi.