Fitness klub Zdravíčko

Upozornění

K plné funkčnosti těchto stránek je vyžadován JavaScript. Zapněte si prosím JavaScript v nastavení Vašeho prohlížeče.

Varování: Některé součásti těchto stránek nemusí fungovat, protože Váš prohlížeč je zastaralý. Aktualizujte si prosím svůj prohlížeč. ×

V PRODEJI POUZE DO KONCE ŘÍJNA

Aerobik bonus

Prázdniny nám nekompromisně končí a i když tomu letní počasí neodpovídá, hlavní sezóna začíná! Proto, jako již každoročně, přicházíme s nabídkou zvýhodněného dlouhodobého předplatného na skupinové lekce do našeho aerobního sálu. Naše firemní filozofie staví na dlouhodobých věrných klientech, kterým také nabízíme nejvýhodnější podmínky. Jednoduše řečeno, na čím delší dobu si předplatné zakoupíte, tím levněji Vás každá návštěva u nás ve Zdravíčku vyjde. V nabídce jsou předplatné na 3 měsíce, předplatné do konce května 2016 a nově též předplatné do konce srpna 2016.

Na společné odcvičené hodiny se těší Vaše lektorka Monika Hronová.

TŘÍMĚSÍČNÍ PŘEDPLATNÉ
1800 Kč

PŘEDPLATNÉ DO 31. 5. 2016
3900 Kč

PŘEDPLATNÉ DO 31. 8. 2016
4500 Kč

Fitness bonus

Čas plyne rychleji než voda v Labi a hlavní fitness sezóna nám klepe na dveře! Jako již tradičně přicházíme s nabídkou zvýhodněného dlouhodobého předplatného do našeho fitness a do naší aerobní zóny. Stavíme na dlouhodobých věrných klientech, kteří vytvářejí neopakovatelnou atmosféru ve Zdravíčku a kterým také nabízíme nejzajímavější podmínky. V nabídce je střednědobé předplatné na 3 měsíce a dlouhodobé předplatné do konce května 2016.

Na společně odcvičené hodiny se těší Vaši instruktoři Monika Hronová a Robert Hron.

TŘÍMĚSÍČNÍ PŘEDPLATNÉ
1800 Kč

PŘEDPLATNÉ DO 31. 5. 2016
3600 Kč